2013 m. gruodžio 24 d., antradienis

Atiduotuvės / Giveaway

Mieli mano draugai ir tinklaraščio sekėjai,
sveikinu Jus visus visus, kurie ir šiais metais buvote su manimi, lankėtės mano tinklaraštyje, stebėjote darbelius, su šventėmis ir linkiu, kad Kalėdos pripildytų Jūsų namus šilumos, o širdis - meilės.Ta proga noriu pasidalinti su Jumis nedidele dovanėle, kurią, tiesą sakant, gavau iš mielosios brolienės - tokį jau bene antikvarinį Lanarte siuvinėjimo rinkinuką. Žinodama mano pomėgius, ji niekad negali ramiai praeiti pro tai, ką randa sendaikčių turgelyje. Ir šis rinkinukas atkeliavęs iš ten. Tik mąstau, kai mano gyvenime dabar labiau karaliauja skrebinimas, norėčiau šį rinkinuką padovanoti tai, kuri neleis jam užsigulėti lentynoje. Jame yra bene viskas - ir lininis audinukas, ir adatėlė, ir siūliukai, tik neišrūšiuoti, ir schemelė - vat tokia "antikinė antikinė", kai dar kadaise pateikdavo jas rankelėmis pieštas. O ant schemelės - brūkštelėti matyt buvusios jos savininkės keli DMC siūlų skaičiukai, kurie bandyti atsekti... Tad... Jei yra neabejingų šiam nedideliam rinkinėliui, kviečiu rašytis į sąrašiuką ir burtų keliu po Trijų karalių išaiškinsiu, kam jis iškeliaus.
Keli punktai, kaip tai padaryti:

1. Palikite komentarą po šiuo įrašu su žodžiu "NORIU". Taip pat labai norėčiau išgirsti, kokiais rankdarbiais dar be siuvinėjimo domitės. Tą žinoti norėčiau, nes..... :) tebūnie tai paslaptis ;)
 (Norėti dovanėlės gali ir neturintys tinklaraščio, tik palikite savo el.pašto adresiuką, kaip su Jumis galėčiau susisiekti laimėjimo atveju).
2. Jeigu turite tinklaraštį, būtų malonu (bet tikrai nebūtina), jei dovanėlės nuotraukėlę įkeltumėte į jį arba atskiru įrašu, arba ant šoninės sienelės.
3. Dovanėlė keliaus į bet kurią šalį.
4. Palikti komentarą galite iki Trijų karalių - sausio 6d. 24 val.
Sėkmės!


Rules:
1. Comment on this post and tell me, what else you are interested in crafts without embroidery
2. If you have bog, post the main candy picture on your sidebar with link back here.
3. Candy will go to any country.

4. The giveaway closes on 6th January.
Good luck!

9 komentarai:

 1. Noriu, noriu, noriu
  Be siuvinėjimo kartais neriu, mezgu, taip pat lankstau origami, bet daugiausia laiko praleidžiu siuvinėdama.

  AtsakytiPanaikinti
 2. NORIU.. Be siuvinejimo bandziau megzti ir verti karoliukus, taciau..netenkina galutinis rezultatas, tad lieku prie siuvinejimo..

  AtsakytiPanaikinti
 3. Žinoma NORIU ir labai. Jei sėkmė nusišypsotų, išsiuvinėtas motyvas labai pritiktų knygos ar albumo viršeliui dekoruoti. Mat esu apsėsta knygrišystės manijos, rankų darbo įrišimai- didžiausia mano aistra , pomėgis ir net... viliuosi ateityje bus pagrindinis darbas. http://margi-dalykai.blogspot.com/2013/12/noriu.html

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ir aš noriu šio rinkinuko :) Siuvinėjimas užima pagrindinę laisvalaikio dalį, bet vis dažniau ant mano darbo stalo guli skrebukui skirtos priemonės - pajutau malonumą gaminti atvirukus. http://pirmaargenta.blogspot.com/2013/12/noriu-noriu-noriu.html

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aiste: Labai mielas rinkinukas, noriu :)
  Be siuvinėjimo dar mėgstu nerti, kartais mezgu riešines, turiu aistrą skaityti knygas ir kolekcionuoju pašto ženklus, negaliu atsispirti temai "muzikos instrumentai", tad rinkinukas nutūptų ant pašto ženklų albumiuko skirto muzikos intrumentų temai :) salalume@yahoo.com

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai labai noriu. Be siuvinėjimo dėlioju dydeles deliones (na virš 500 dalių), dar kartais paneriu, jei randu ką labai patinkančio :)
  (dalmantin@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ir as labai noreciau tokios raritetines dovaneles :)
  Paskutiniu metu, be siuvinejimo, pradejau daryti zvakides is kriaukliu, Kaledoms visada darau eglutes zaisliukus-burbulus, atvirukus-panaudodama ivairias technikas :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Laura - labai NORIU dalyvauti ir aš šioje loterijoje...kas gi žino, gal Naujaisiais metais labiau seksis ? :)
  Siuvinėju, dekupažuoju, karoliauju , mezgu, neriu...kas tuo momentu arčiau žirdies - ta veikla ir užsiimu.
  Linkėjimai
  Vita (LuVita)

  AtsakytiPanaikinti