2013 m. gegužės 13 d., pirmadienis

Pamiršta aistra

Nuolat stebiu scrapping.lt tinklaraštyje vykstančius konkursus. Labai artimas ir šaunus pasirodė balandžio mėnesį paskelbtas netradicinio skrebuko konkursas, kuriame reikia panaudoti siuvinėjimą kryželiu. Ach, kaip sukirbėjo širdis dėl šios užduoties - mano pirmosios aistros, kol neatradau skrebo... Juk tiek paveikslų, paveiksliukų ir kitų mielybių išsiuvinėta... Ir taip staiga buvo viskas padėta į šalį. Nebetraukia, nenoriu... Nors vis dar žaviuosiu...
Na ir štai sekmadienį iš pat ryto apžiūrėjau, kad visai niekas nedalyvauja šiame konkursėlyje, o teliko trys dienos. Ir nuliūdau. Ir pasidarė apmaudu. Ir... jau turėjau viziją... Teliko susirasti kažkur nukištą schemelę ir pasirausti tolėliau lentynoje užslėptoje mano siūlų dėžėje. Pasirinkau DMC Colour variation du siūlelius, 20ct baltą liną (siuvinėtojos žinos ką tai reiškia ;) ) ir kibau guldyti kryželius... Dieve... ir vėl pasijutau taip, kaip anais laikais - kai paėmęs siuvinį į rankas negali sustoti... Tiesa, neilgai tas malonumas tetruko, nė nepastebėjau, kaip rožytė jau žydėjo.
O vizijose mačiau kamėją... Tad roželę paminkštinau ir išgaubiau dviem veltinuko sluoksniais. Ir štai - toks minimalistinis atvirukas - lai siuvinukas jį puošia.
P.S. O pasirodo, tą dieną apie siuvinėjimą ir nedalyvavimą konkurse ir dar dvi merginos be manęs galvojo :) Tad stoju į eilę - aš jau trečia konkurse :)))

3 komentarai: