2011 m. kovo 26 d., šeštadienis

Riolis "Sakura"

Riolis rinkinukas, kurį pavadinkim "Sakura", nes Riolisai kaži kodėl tik numeriukus turi. Tik originalas atrodo na visai kitaip -jo paveiklsiuką įdedu pačiam gale palyginimui.

Kadangi norėjau priderinti prie savo namų paveikslėlį, tai keičiau:
- rinkinyje buvo juoda 14ct Aida, man pasirodė perniūru, tad siuvinėjau ant 28ct Ivory ewo;
- paveikslas yra stačias, o aš padariau jį gulsčią, nes reikėjo tik pasukt schemą ir psio :pardon:, o man kaip tik tokios pailgo paveiklo reikėjo;
- tiesa, pakeičiau drugelių kryptį ir siuvinėjau juos dviejų spalvų Kreiniku, nebuvusiu rinkinyje;
- gėlyčių padariau mažiau, nes paprasčiausiai pritrūkau morkvinio kaspinėlio. Rašiau Riolisui apie tai meilu, bet atsakymą gavau tik po pusantros savaitės, tad tiesiog spėjau per tą laiką susigyvent su tuo mažiau gėlyčių, o ir anyta, kuri tiesiogiai būtų paėmusi kaspinėlį iš jų Maskvoj ir atvežusi man, nes ruošėsi Lietuvon atostogų, jau ruošėsi atgal į Maskvą ;D
Su gėlytėmis labai vargau, nes šįkart siuvinėjau kaspinėliais kaip priklauso, tad antroj pusėj liko tokie "iškilimai". Dėl to siūlė tempti ant porėmio, bet aš būtinai norėjau stiklo, nes virtuvėje, kur kabės, bijojau, kad perdaug rinksis visokie nešvarumai ypač ant gėlyčių. Tad patarta siuvinėjimo draugės, kartoną apklijavau dviem sluokniais filco, kuris traukiant darbą "sugėrė" tuos iškilimus.

Dar statistikai - 12 spalvyčių, 2 Kreinikai, 2-jų spalvų kaspinėliai, dydis su rėmu 73x45cm.
Gal ir "saldu", bet iš tiesų gyvai man išvis dar gražiau žiūrisi šis paveikslas :% O ir kai nuėjau atsiimt, tik praveriu duris - ant stendo padėtas mano "grožis". Savininkas šypt į ūsą - "Jūsų paveikslas pas mus parodoj" :apsipatenkinusi: O parsinešus namo ir pakabinus kažkaip susidarė įspūdis, kad namai perkuklūs tokiam paveikslui :apsipatenkinusi: Tai va tokia ta Sakura... :eek:

7 komentarai:

 1. koks nuostabus pasididinau nuotraukas ir negaliu atsiziureti, man asmeniskai graziau uz orginala
  labai labai nekeista kad net reminimo dirbtuviu savininkas juo didziavosi

  AtsakytiPanaikinti
 2. įspūdinga :) tikras prabangus paslaptingo pavasarinio sodo dvelksmas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Очень красивая,нежная и в тот же момент яркая картина!!!Мне очень нравятся цветочки,которые делают эту работу более объемной и гармоничное оформление!!!=)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Лаура, очень изыскано! Мне безумно нравится вышивка в сочетании с разными видами.

  AtsakytiPanaikinti